This content is not available in the selected language.

Továbbra is terelőútvonalon a 18Y-os

Valid: May 23, 2018, 14:54May 28, 2018, 23:59
(modified at Aug 12, 2025, 10:46)
Archived contentThe current situation may differ — please check for updated information.View current service alerts
A Mikepércsi út, több helyszínen zajló aszfalt rekonstrukciós munkái jelentősen érintik az autóbuszok közlekedését is.

A Mikepércsi út - Leiningen utca kereszteződésében zajló aszfalt rekonstrukciós munkák miatt továbbra is terelőútvonalon közlekedik a 18Y-os autóbusz.

A járatok a kivitelező tájékoztatása alapján várhatóan 2018. május 27-én üzemzárásig mind a két irányban a Mikepércsi út – Monostorpályi út – Álmos utca – Leiningen utca terelőútvonalon közlekednek.

Az útvonalváltozás miatt a Monostorpályi úton mind a két irányban található Áchim András utca, valamint a Mikepércsi úton a Nagyállomás irányába található Leiningen utca elnevezésű megállóhelyet nem érintik a 18Y-os autóbuszok.

Az autóbuszok a terelőútvonalon található megállóhelyeken megállnak.

Megértésüket és türelmüket köszönjük!

Affected routes