This content is not available in the selected language.
Továbbra is terelőútvonalon a 19, 23-as autóbuszok
Folytatódnak az útépítési munkák a Sámsoni úti autóbusz-forduló és a Lovas utca körzetében. A munkák befejezéséig 2024. szeptember 1-én, vasárnap üzemzárásig a 19-es és a 23-as autóbuszok terelőútvonalon közlekednek.
A 19, 23-as autóbuszok a Sámsoni út – Kőrösi Csoma Sándor utca – Vályi Nagy Tibor utca – Kard utca – Júlia-telep terelőútvonalon közlekednek. A járatok a Kőrösi Csoma Sándor utca 15. szám előtt található ideiglenes megállóhelyen megállnak.
Felhívjuk az utasok figyelmét, hogy a 19-es autóbusz nem érinti a Sámsoni út irányába található Lovas utca megállót, a Sámsoni úti autóbusz-fordulót és a Júlia-telep irányába található Lovas utca megállót. A 23-as járat pedig nem érinti a Júlia-telep irányába található Lovas utca megállót.
A DKV Zrt. köszöni az utasok megértést és türelmét!