Baleset miatt több autóbusz terelőútvonalon

Érvényes: 2016. okt. 12. 18:252016. okt. 12. 23:59
(módosítva: 2025. aug. 12. 10:45)
Figyelem, archív tartalom!Az aktuális helyzet ettől eltérhet — kérjük, ellenőrizze a friss információkat.Aktuális forgalmi hírek megtekintése
A Derék utcán gyalogosgázolás miatt több autóbusz, mind a két irányban terelőútvonalon közlekedik.

19:00

A helyszínelés befejeződött. Az autóbuszok ismét az eredeti útvonalon közlekednek.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A Derék utcán gyalogosgázolás miatt a 12-es, 19-es, 22/22Y-os, 24/24Y-os, 25/125-ös, 25Y/125Y-os és 30/30A jelzésű autóbusz, mind a két irányban terelőútvonalon közlekedik.

A 12-es, 22/22Y-os, 24/24Y-os, 25/125-ös, 25Y/125Y-os autóbuszok a Vincellér utca - István út - Kishegyesi út terelőútvonalon közlekednek.

Az útvonalváltozás miatt az autóbuszok a Vincellér utca (Derék utca), Sárváry Pál utca, Holló László sétány, Gyepűsor utca,  Dorottya utca megállóhelyeket nem érintik.

A 19-es és 30/30A jelzésű autóbuszok a Jégcsarnok - Kishegyesi út - István út terelőútvonalon közlekednek.

Az útvonalváltozás miatt a Sárváry Pál, Holló László sétány, Vincellér utca, Tócóskert tér megállóhelyeket nem érintik.

Az autóbuszok a terelőútvonalon található megállóhelyeken megállnak.

Megértésüket és türelmüket köszönjük!

Érintett járatok