Újra megállóhely lezárás a Burgundia utcán

Érvényes: 2015. nov. 27. 14:512015. dec. 2. 23:59
(módosítva: 2025. aug. 12. 10:45)
Figyelem, archív tartalom!Az aktuális helyzet ettől eltérhet — kérjük, ellenőrizze a friss információkat.Aktuális forgalmi hírek megtekintése
Vízvezeték rekonstrukciós munkák miatt a kivitelező ismét lezárja a Burgundia utca: Kossuth utca - Domb utca közötti szakaszon található autóbuszsávot és az itt található megállóhelyet.

Vízvezeték rekonstrukciós munkák miatt a kivitelező ismét lezárja a Burgundia utca: Kossuth utca - Domb utca közötti szakaszon található autóbuszsávot és az itt található megállóhelyet.

A munkák ideje alatt, 2015. november 30-án üzemkezdettől a munkák befejezéséig, várhatóan december 2-án üzemzárásig a Csapó utca irányába található Burgundia utca elnevezésű megállóhelyen a 3/3A jelzésű trolibuszok, valamint a 15/15Y-os autóbuszok nem állnak meg.

Ideiglenes megállóhely kialakítására nincs lehetőség. A 3/3A járatok legközelebb a Csokonai Színház, vagy a Csapó utca elnevezésű megállóhelyen, a 15/15Y-os autóbuszok pedig a Klaipeda utca, vagy a Rákóczi utca elnevezésű megállóhelyen állnak meg.

A kivitelezés ideje alatt az autóbuszsáv lezárása és a várható torlódás miatt járataink közlekedésében néhány perces késés várható.

Megértésüket és türelmüket köszönjük!