FRISSÍTVE! Átmeneti változás a villamos-közlekedésben

Érvényes: 2021. ápr. 1. 14:152021. ápr. 1. 14:50
(módosítva: 2025. aug. 12. 10:46)
Figyelem, archív tartalom!Az aktuális helyzet ettől eltérhet — kérjük, ellenőrizze a friss információkat.Aktuális forgalmi hírek megtekintése
Műszaki hibás villamos nehezíti a villamos-közlekedést.

14:36

A műszaki mentés befejeződött. Az 1-es és 2-es villamosok ismét menetrend rend szerint, megszakítás nélkül végig közlekednek a vonalon.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Műszaki hibás villamos nehezíti a villamos-közlekedést. A műszaki mentés ideje alatt az 1-es és 2-es villamosok két szakaszban az alábbiak szerint közlekednek:

Nagyállomás – Szent Anna utca – Nagyállomás között ingajárat közlekedik, Szent Anna  utca – Egyetem/Doberdó utca – Szent Anna utca.

Felhívjuk utasaink figyelmét arra, hogy a teljes 1-es és 2-es villamos vonalon csak átszállással lehet közlekedni. Az utazás megkezdésekor érvényesített vonaljegy az átszállás után is használható, de azt mind a két járművön érvényesíteni kell.

Megértésüket köszönjük!

Érintett járatok