FRISSÍTVE! Baleset miatt forgalmi rend változás
10:08
A helyszínelés befejeződött. A 2-es villamos a teljes vonalon, megszakítás nélkül, a 10/10A, 13-as és 33-as autóbuszok ismét az eredeti útvonalon közlekednek.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A Bethlen utca – Hunyadi János utca kereszteződésben a villamos elé fordult egy személyautó. A baleseti helyszínelés ideje alatt a 2-es villamosok három szakaszban, míg a 10/10A, 13-as, valamint 33-as autóbuszok terelőútvonalon közlekednek.
Részletes közlekedési rend:
2-es villamos
Nagyállomás – Kálvin tér – Nagyállomás
Hunyadi János utca - Dienes László Középiskola – Hunyadi János utca
Dienes László Középiskola – Doberdó utca –Dienes László Középiskola
Felhívjuk utasaink figyelmét arra, hogy a teljes 2-es vonalon csak átszállással lehet közlekedni. Átszállási lehetőségek: Kálvin tér, Hunyadi János utca, Dienes László Középiskola.
A Kálvin tér és a Hunyadi János utca között a villamosok nem közlekednek.
Az utazás megkezdésekor érvényesített vonaljegy az átszállás után is érvényes, azonban azt minden villamoson érvényesíteni kell, felszállást követően.
10/10A, 13-as, 33-as autóbuszok
Bethlen utca – Mester utca – Csemete utca – Honvéd utca terelőútvonal, majd tovább az eredeti útvonalon.
Az autóbuszok a terelőútvonalon található megállóhelyeken megállnak.
Megértésüket és türelmüket köszönjük!